.

.

10PCS/SET 3.0 mm celá CNC broušený HSS dvakrát slyšel twist vrtací bity pro tenké SS/ocel/ocel/železo/hliník/plast

10PCS/SET 3.0 mm celá CNC broušený HSS dvakrát slyšel twist vrtací bity pro tenké SS/ocel/ocel/železo/hliník/plast

Kč 119.80
Částka
V obchodě.


Popis Produktu
HSS made dvojitá hlava tenké Nerezové oceli otevírání a vrtání twist spirály vrtáku,twist vrták speciálně pro tvrdý materiál z Nerezové oceli, plísně oceli, lité oceli, železa, hliníku, plastu, dřeva atd.
Specifikace : 3.0mm0
Standardní : GB/T 6135.3-1996
Shank : Rovnou stopkou
MNOŽSTVÍ : 10 PCS
Aplikace : být nainstalován na elektrickou vrtačku, vrták na mechanické vrtání různých kovových materiálů, nerezové oceli vrtání. Ideální pro použití řezat otvory v různých materiálů, Včetně oceli, mosazi, dřeva, plastu, atd.
Související Produkty :
Produkty Show :
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Parametry produktu

is_customized:
Yes
Materiál:
Rychlořezné Oceli
Použití:
Kovové Vrtání
DIY Dodávky:
Obrábění kovů
Číslo Modelu:
HM-HS03DB10
Typ:
Jádro Vrtáku
Položka:
DVOJITÁ HLAVA HSS TWIST VRTÁKY
Vrták průměr hlavy:
3.0 mm
Materiál:
HSS9431
Aplikace:
být aplikován na vrtačku železné desky,hliník,dřevo, plast nerezová ocel

Kupujícím se také líbí