.

.

Doprava zdarma středozemního moře popraskané vzor křišťálové sklo kamenné mozaikové dlaždice pro koupelnu nebo obývací pokoj stěny dlaždice

Doprava zdarma středozemního moře popraskané vzor křišťálové sklo kamenné mozaikové dlaždice pro koupelnu nebo obývací

Kč 5380.00
Částka
V obchodě.

Další skleněná mozaika obklady skleněné a křišťálové kamenné mozaikové dlaždice pro vnitřní stěny dekorace.
Udělali jsme ručně vyrobené dekorace,nejžhavější bod, v dnešní době zvlášť v obou obytných a obchodních odvětví.Shell mozaika je vyrobena z Čínské pearl shell a vzácné mušle,úmyslně dát přízvuk s kombinací mramoru a mušle na podlahy,stěny,kitches,nebo dokonce ve vaší lázni místnosti pokryté krásnými a přírodní shell mozaikové dlaždice.
Produkty vlastnosti :
1.Pearl textura : naše suroviny je různé druhy perleti na světě s přírodní barvy,elegantní a okouzlující vlastnost a moře voní.
2.Moře dech : na světě je moře různých klimatu,což vede k barevné přírodní perleť,bílá perla,zlatá,champagne,růžová,nebo tajemné barevné černá a má přirozenou strukturu.
3.Prostředí přátelské a zelené : využíváme především kultivované shell, který nebude mít nedostatek zásob.A naše produkty non-nebezpečné pro hunman zdraví prvek,v souladu s zelené ochranu životního prostředí,a to se vrátí do přírody, koncepce moderní dekorace.
Stavební způsoby :
Položit lepidlo nebo lepidlo(doporučujeme použít malé granule lepidlo)na zeď letadlo cutter a pak dát mozaiky na zdi ručně, dokud mezera je vyplněna lepidlem(ruka, tlak by měl být dobře rostlý).Po 30 minut(pro malé granule lepidlo 20 minut je v pořádku),pak očistěte povrch mozaiky suchým hadříkem.

Parametry produktu

Použití:
Administrativa,Obchod,Zábava,Domácí
Funkce:
Vodotěsný,Vlhkost-Důkaz,Plísně-Důkaz,Anti-statické
Nabíjení Jednotky:
Juanů/Role
Materiál:
Další
Číslo Modelu:
gt12
is_customized:
Yes
Styl:
Klasické
Typ:
Sklo
Materiál:
sklo a křišťál a kamene

Kupujícím se také líbí