.

.

Vlastní Foto Tapety na Stěny 3D dětský Pokoj Kreslený Vzor nástěnné Malby Lední Medvěd na Ledovci tapety pro Obývací Pokoj Domácí Dekor

Vlastní Foto Tapety na Stěny 3D dětský Pokoj Kreslený Vzor nástěnné Malby Lední Medvěd na Ledovci tapety pro Obývací

Kč 725.60
Kč 537.00
Částka
V obchodě.

Vlastní Foto Tapety na Stěny 3 D dětský Pokoj Kreslený Vzor nástěnné Malby Lední Medvěd na Ledovci tapety pro Obývací Pokoj Domácí Výzdoba Často kladené otázky. 1, FAQ : Co je to za tapetu? Toto je foto tapety. Nástěnné tapety. nástěnná malba. Není tapeta valí. To není plakát. Ne samolepky na zeď. 2, FAQ : Pokud zákazník nechtěl poskytnout informace o velikosti, Co můžeme dělat? Pokud jste nám poskytli svou zprávu zeď, velikost do 24 hodin, budeme přizpůsobit nástěnné tapety dle výše uvedené výchozí velikost. 3. FAQ : chci koupit jednu sadu nástěnnou tapetu, velikost je 1,8 m délky a 1,6 m na šířku, co mám dělat? Plocha = 1,8 m x 1,6 m= 2,88 m 2 , Takže byste se měli objednat 3 metrů čtverečních.Prodáváme ho za metr čtvereční, ne rohlíky. Prosím, řekněte nám vaši zeď, velikost(Délka A Šířka). Pomůžeme vám vypočítat množství, které potřebujete. 4. FAQ : Je nástěnná malba tapety samolepící? Z důvodu celních požadavků, tapety lepidlo není v ceně, prosím, aby z místního železářství. 5. FAQ : Můžete mi pomoci vytvořit nástěnnou tapetu, jako je na tomto obrázku? Samozřejmě, Budete muset poskytnout obraz a informace o velikosti pro nás, a thepicture musí být jasné! 6 . FAQ : Je to celý výjev ? Ne.To bude řez do několika kusů, aby to mohlo vyhovovat pro mezinárodní dopravu a ušetřit nákladní pro vás. Doufám, že za pochopení.
Zpětnou vazbu Jsme popsali projekt, stejně jako já. Pokud jsme něco přehlédli, dejte mi prosím vědět. Prosím, e-mailem nám, než náhrady, pokud nejste spokojeni s vaší položky, takže můžeme pracovat ven. Mezinárodní Zákazníky - vezměte Prosím na vědomí : Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Náhrady / návrat : Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, kontaktujte nás do 3 dnů od vás obdrželi zboží, a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

Parametry produktu

Rozměry:
1 metr čtvereční
Funkce:
Vodě Odolný,Odolný proti Plísním,Extra Silné,Přátelské Prostředí,3D,Formaldehyd-free
Typ:
Textilní Tapety
Materiál:
Dřevovláknité tapety
Funkce:
Kouře-Důkaz,Vlhkost-Důkaz,zvuková izolace,Tepelně Izolační,zvukově-izolační,Anti-statické
Styl:
Klasické
Číslo Modelu:
RQ1219-04
Použití:
Svatební Dům
is_customized:
Yes
Použití:
Zábava,Obchod,Administrativa,Domácnost
Nabíjení Jednotky:
Usd/Role
Vzor:
Individuální Přizpůsobení
Povrchová Úprava:
Reliéfní
Textilní Tapety Materiál:
Non-tkané
Styl:
Moderní
barva:
Bílá
Použití:
Kuchyně/Povlečení Pokoj/Pracovna
Vzor:
Medvěd
Povrchová Úprava:
Reliéfní

Kupujícím se také líbí