.

.

JJC Spoušť Fotoaparátu 16 Rádiových Kanálů 433MHz RF Bezdrátové Dálkové Ovládání pro Sigma dp3 Quattro/dp2 Quattro/dp1 Quattro

JJC Spoušť Fotoaparátu 16 Rádiových Kanálů 433MHz RF Bezdrátové Dálkové Ovládání pro Sigma dp3 Quattro/dp2 Quattro/dp1

Kč 379.80
Částka
V obchodě.


JJC Spoušť Fotoaparátu 16 Rádiových Kanálů 433 MHz RF Bezdrátové Dálkové Ovládání pro Sigma dp3 Quattro/dp2 Quattro/dp1 Quattro
JJC JM-II Radio Frekvence Bezdrátové Spouště je určen pro kamery, které má dálkové spouště zásuvky. Systém funguje na 433 MHZ frekvenci a má k dispozici 16 kanálů. Kromě toho, tento bezdrátový systém dálkového přijímá technologie umožňují spoušť vysílač přijímač bez přímé viditelnosti až 30 metrů. JM-JM-II přijímač jednoduše připojen k fotoaparátu dálkové zásuvky pomocí dodaného JJC přijímač kabel. JM-II vysílač může vyvolat spoušť fotoaparátu v pěti režimech : jeden snímek, zpoždění 5 sekund, 3 kontinuální záběry, neomezené kontinuální záběry a žárovka výstřel. Přijímač má 1/4"-20 stativ zásuvky na spodní straně, takže můžete připojit přijímač na stativ. Nejdůležitější, náš JM-II vysílač je možné spouštět více přijímačů současně. Přijímač sám se připojovací kabel může být použit jako Drátové Dálkové Spínače, pak půl stisknutím zaměření, za plné stiskněte tlačítko, aby se fotografie.
1) Frekvence
16 Možné Rozhlasových Kanálů přes 433 MHz
2) Multi-funkce
Spoušť fotoaparátu bezdrátové nebo kabelové.
Bezdrátové funkce podporuje pět režimů : single shot, zpoždění 5 sekund, 3 kontinuální záběry, neomezené kontinuální záběry a žárovka výstřel.
Kabelové spouštění umožňuje namáčknutím pro zaostření, plně stiskněte tlačítko, aby se fotografie, a pevné spuštění funguje i v případě, že přijímač je baterie mrtvých nebo pohřešovaných.
3) Dual-Funkce Release
Stiskněte tlačítko vysílač tlačítko na půl cesty k zaměření; stiskněte plně spoušť závěrky.
4) Opožděné Vydání
Do funkce zpoždění vám dává čas navíc, aby se dostal do pozice.
5) Dlouhé Expozice
S JM-II můžete kontrolovat délku expozice na dálku.
6) LED Indikátory
Dva LED indikátory potvrzují, pre-zaostření a expozice, když v bezdrátovém režimu.
JM - I2(II) Re místech SIGMA CR-do 31.
Kompatibilní s JJC KABEL-I2
SIGMA
DP 0 Quattro
DP1 Quattro
DP2 Quattro
DP3 Quattro
1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.
2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.
3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.
1) NA CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)
2) Objednávky zpracovány včas po ověření platby.
3) My jen loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.
4 ) SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.
5) Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
6) chtěli Bychom připomenout, že dovozní cla,daně nebo další poplatky, které přinesla vaše místní celní bude zodpovědný za zákazníky.Pro další podrobnosti,může se obraťte na vaše místní zvyky před nákupem produktů.
7) poskytujeme také UPS,DHL rychlejší způsob dopravy v případě, že potřebujete zboží naléhavě.Prosím, vyberte si správný přepravní cesty před zakoupením produktů.
1) Všechny výrobky prodávané na JJC Oficiální Store jsou garantované po celý JEDEN ROK na vady zpracování a materiálu.
2) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Kupující musí jasně descript vadné úplné informace e-mailem.V případě potřeby video a odkaz na nás ukázat vadný.
3) Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.
4) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.
5) My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.
6) Budeme mít všechny přepravní náklady, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.
Jsme přesvědčeni, že nejlepší kvalitu a nejvyšší třídy společnosti pocházejí z povolání a služby.

Parametry produktu

Značka:
JJC
Kompatibilní Značka:
sigma
Balíček:
Ano
Číslo Modelu:
JM pro Sigma
Typ:
Bezdrátové
Jméno:
RF bezdrátové dálkové
Pro:
sigma
Frekvence:
433Mhz
Programy:
16 Možné Rozhlasových Kanálů

Kupujícím se také líbí