.

.

červené luk láska srdce Sexy Módní Ženy Dívka Stehna Vysoké Punčochy tenké Vysoké Punčochy Dlouhé Punčochy Nylonové Nad Kolena punčochy 329

červené luk láska srdce Sexy Módní Ženy Dívka Stehna Vysoké Punčochy tenké Vysoké Punčochy Dlouhé Punčochy Nylonové

Kč 85.20
Částka
V obchodě.


3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být
dokončena do 3 dnů. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Jakýkoli spor způsobil tím, že to je nesmyslné.
O zpětnou vazbu
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme, aby
jste neprodleně nás kontaktujte předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.
2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.
O lodní dopravy
1. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.
To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!
1) přijímáme Alipay, West Union, TT. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku ve lhůtě, prosím, kontaktujte nás. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. Jakýkoli spor způsobil tím, že to je nesmyslné. BR kupující uveďte, prosím, cpf nebo cnpj, to bude pro vás lepší, aby si to rychleji. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Jsme prodejce není odpovědný dovozního cla, kupující je odpovědný za to. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
7. BR kupující uveďte, prosím, cpf nebo cnpj, to bude pro vás lepší, aby si to rychleji. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY.
2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.
To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!
1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.
O zpětnou vazbu
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme, aby
jste neprodleně nás kontaktujte předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
7. díky
Návrat a Vrácení peněz
1. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. díky
Návrat a Vrácení peněz
1. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku ve lhůtě, prosím, kontaktujte nás.
3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být
dokončena do 3 dnů.
O lodní dopravy
1. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)
2. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)
2.
červené luk láska srdce Sexy Módní Ženy Dívka Stehna Vysoké Punčochy tenké Vysoké Ponožky Dlouhé Punčochy Nylonové Nad Kolena punčochy 329
velikost Všechny punčochy je velikost zdarma ! super elastické tkaniny, vhodné pro výšku 155-175cm, vhodná pro váhu 40 - 60 kg Příslušenství Popis Jen onclude jeden pár punčoch,Protože obraz požadavky nemůže vystavena , model bude nosit t-kalhoty a podprsenku, když se vezme fotografie, podprsenka a t-kalhoty nejsou zahrnuty v produktu. Jsme prodejce není odpovědný dovozního cla, kupující je odpovědný za to.

Parametry produktu

Velikost:
One Size
Typ Položky:
Punčochy
Pohlaví:
Ženy
Vzor Typu:
Solidní
Materiál:
Polyester,Spandex,Mikrovlákno
Číslo Modelu:
SW329
Položka Délka:
60 CM
Značka:
OXOSEXY
Tloušťka:
Tenké
Pro dav:
Ženy stehna vysoké ponožky
design:
těsné punčochy
Patří:
pevně Kubánská Pata Punčochy
Styl:
sexy Punčochy
barva:
černá,bílá Pleť,červená
is_customized:
Yes
Barevný Styl:
Přírodní Barva

Kupujícím se také líbí