.

.

Prodej Hodně 2 míčky x 50g KRAJKY MOHÉR, Kašmír hedvábí ručně Pletací Příze 290-B

Prodej Hodně 2 míčky x 50g KRAJKY MOHÉR, Kašmír hedvábí ručně Pletací Příze 290-B

Kč 239.80
Kč 218.00
Částka
V obchodě.


Přidat mne do svých Oblíbených Prodejců
Požadavky příze zleva doprava : Padající Listí Svetr (oranžová) - 4-6 koule; anglické Zahrady Zábal ( Dark Navy ) - 3 kuličky; Aurora Šál (Aqua) - 4 kuličky; Půlnoční Slunce Šál ( Kaštanově Červená ) - 4 kuličky; Moonlight Šátek (Bílá + Stříbrná) - 4 kuličky; Paví Peří Šál ( Olivově zelená ) - 4 míčky. Je pro dědictví kvalitní šály a je dostatečně jemná pro háčkované šperky. Informace o zboží : Obsah Vlákniny : 50%-Angora, Kašmír A 50% Hedvábí Příze Hmotnosti Skupina : 1-ply nebo KRAJKY (napětí metr je doporučeno) Navrhl Velikost Jehly : US 3-5 (3-3.75 mm) Množství : 2 míčky x 50 gr Jednotka Míč, Hmotnost : 50 gr. (1.7635 oz.) na plese X2 koule Jednotka Plese Délka : 400m( 440yards) na plese X 2 míčky Hlavní Barva : Prosím, viz foto detailů. Hodně # : mohair290 - Mytí Péče : Ruční Praní na 30°C / 86°F, ležel na suché. Klíčová slova : mohér, Kašmír ručně pletací příze A ngora kozy produkují velmi krásné, luxusní a neuvěřitelně odolné vlákno zvané mohér. To je jedním z nejteplejších přírodních vláken známý a jeden z nejvíce univerzální. Angorské kozy vzal si jejich jméno od Ankara, staré turecké město, kde vznikly. I když kozy chovali pro jejich vlákna od počátku časů to nebylo až do 16. století, že vývoz kozy bylo povoleno. První byl vývoz do Francie a Španělska. Později se rozšířil do mnoha zemí, dosáhl Ameriky v roce 1849 a Austrálie v časném 1900s. Jižní Afrika v současné době vyrábí více než 60 procent celkové světové produkce mohéru. Australské produkce činí zhruba 250 000 kg. Světová produkce je 5 milionů kg za rok. To je vlna-jako textilní vlákna, to znamená, že je protein vlákna. To má hladký kutikulární měřítku vzor na povrchu, která dodává lesk a má nízkou plstění kapacity. Toto měřítko je odlišné od vlněných vláken, stupnice, a proto není 'svědění'. Mohair je obecně střižní od zvířat dvakrát ročně. Mohair rychle roste na asi 2 cm za měsíc. Vlákna se pohybují od 23 mikronů, průměr na prvním stříhání až 38 mikronů u starších zvířat. Široké spektrum použití mohérové vlákno je výsledek v rozmezí průměru vláken. Mohér z mladé kozy (kid mohair) se používá v úpletu, od intermediate ag e je používán v vyhovuje materiálů, a silnější 'jemné vlasy' typy jsou použity v nátěru a koberec výrobě.
Vidět Jiné Barvy
Klikněte zde pro Kup Teď Výpisy Pro nejlepší příklad barvy, prosím, klikněte na "image" .
oranžová plum purlpe modrá červená modrá zelená modrá zelená fialová olivová černá hnědá břidlice šedá šedá Neon zelená víno plum purele hot red teal tmavě červená červená růže růžová červená růžová salmom růžová blankytně modrá královská modrá béžová bílá
Detail Obrázků
**Vezměte prosím na Vědomí, že velikost a barvu zastoupení se vztahuje na výrobní rozptyl a nemusí být přesná. Také si všimněte, že nastavení monitoru se může lišit počítač od počítače a může zkreslovat skutečné barvy. Prosím, přečtěte si tyto podmínky důkladně před uvedením vaši nabídku.
skutečné barvy. Prosím, přečtěte si tyto podmínky důkladně před uvedením vaši nabídku. Jehly Velikostí : 11 BRITÁNII (3mm)
Kupující Informace : snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na kurýrní společnost a místní zvyky/cla. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Děkuji vám za pochopení. Výběr barvy Tyto barvy jsou k dispozici v našich dalších aukcích, naše
Kromě toho, jak všichni víme, že Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy, jako např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd., To bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Moc rádi za vaše pochopení v této nekontrolovatelné věci.
Doufám, že budete splňovat naše celkové služby, stejně jako produkt a těšíme se na vaši dobrou zpětnou vazbu brzy. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat kdykoliv.

Parametry produktu

Příze:
38
Twist:
360
Materiál:
Hedvábí / Kašmír
Typ:
Mohér Směsové Příze
Použití:
Ruční Pletení
Vzor:
Barvené
Příze Typ:
Česaná
Technics:
ring točil
Rovnoměrnost:
12.6
Styl:
Ruční Pletení
Funkce:
Eco-Friendly
Typ Produktu:
Směsové Příze
síla:
260
Množství:
hodně 2 Míčky x 1.76 oz (50g)
Materiál:
50%- Angora, Kašmír A 50% Hedvábí
Styl:
1-vrstvé nebo Háčkované KRAJKY
Hmotnost:
0 - Lace/Fingering
Země Výroby:
Čína

Kupujícím se také líbí