.

.

Doprava zdarma>>2, 9-10mm Kulaté Bílé Sladkovodní Pearl Náhrdelník GP 32

Doprava zdarma>>2, 9-10mm Kulaté Bílé Sladkovodní Pearl Náhrdelník GP 32

Kč 639.60
Kč 512.00
Částka
V obchodě.

Nádherný Plný Obličej Rámování paruku
ŽÁDNÉ ŠPERKOVNICI
Perla je jediný drahokam vytvořen živý tvor. S více než 5000 let historie, v historii lidstva, perla je "královna drahokamů". Od dávných císařů, do královské rodiny a celebrit dnes, perly byly uctívány jako znamení bohatství a vynikající chuť.
- V dnešní době, sladkovodní perly jsou stále více a více módní pro lidi na celém světě. 95% sladké vody perly jsou pěstovány v Číně. Roční produkce je kolem 1500 tun.
- S skvělé kvalitě a za přijatelnou cenu, sladkovodní pearl se stala populární alternativou k Japonské Akoya pearl a jižní moře pearl. Sladkovodní pearl vytvořila obnovené módy v perly svět jako dostupnou alternativu k nákladným mořské perly, jako Akoya, Jižní Moře Pearl a Tahitian Pearl.
Péče o Perly
I kultivované perly, s tlustší povlaky jsou křehčí, než většina ostatních drahokamů, takže musíte s nimi zacházet opatrně, aby jim v nejlepším stavu.
Vaše perly zůstane čistší si je dát na poté, co jste použili make-up a parfémy.
Otřete své perly měkkým hadříkem, který nepouští vlákna, jakmile si je sundat. Hadřík může být namočený ve vodě nebo to může být suché. Pokud je vlhký, nechte perly na vzduchu vyschnout před uvedením je pryč.
Dirty perlami lze čistit jemným mýdlem a vodou řešení.
Nikdy nečistěte vaše perly s roztoky, které obsahují amoniak nebo drsné čistící prostředky.
Nedávejte perlové šperky v ultrazvukové čističe.
Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky nebo třít perly s brusným hadříkem. Oba mohou nosit pryč perleti povlak, takže si s prostý vypadající korálek.
Uložení Perly
Nemusíte ukládat vaše perly s ostatními šperky, protože mohou být snadno poškrábal, když kov nebo drahé kameny třít proti nim. Najít speciální slot ve vaší šperkovnici pro perly, nebo je ponechat v měkké tašce vyrobené z chamois nebo jiné non-abrazivní materiál.
Jemné perlové náhrdelníky by měla být restrung pravidelně tak, že jste si jisti, hedvábí nebo nylonová šňůra je drží je v dobré kondici.
Restring Vaše Perly A Uzel Pro Bezpečnost
Aby se zabránilo strand poškození, je to dobrý nápad, aby se vaše perly vyměnil struny pravidelně-možná jednou za rok nebo tak, pokud budete nosit často. Vázání pramen mezi každou perlou bude bránit všechny perly z pádu na pramen v případě zlomů. Také, uzlování zabraňuje perly z tření proti sobě a způsobuje škody. Trochu péče může jít dlouhou cestu směrem k zajištění toho, že vaše perly zůstat v bezpečí a jasné pro nadcházející roky! Naše perlové náhrdelníky jsou všechny vázané.

Parametry produktu

Typ Položky:
Přívěsky
Jemné nebo Móda:
Módní
Styl:
Klasické
Číslo Modelu:
dobrý
Přívěsky Typ:
Solitaire
Tvarvzor:
Kolo
Materiál:
pearl
Pearl Typ:
Sladkovodní Perly
Pohlaví:
Ženy
Kovy Typ:
Stříbrná

Kupujícím se také líbí