.

.

Laeacco Staré Fade Dřevěné Desce Grunge Portrét Fotografii Pozadí, Přizpůsobené Fotografické Kulis Pro Photo Studio

Laeacco Staré Fade Dřevěné Desce Grunge Portrét Fotografii Pozadí, Přizpůsobené Fotografické Kulis Pro Photo Studio

Kč 79.80
Kč 72.00
Částka
V obchodě.

A B O U T O U R B A C K D R O P S. Jsme profesionální výrobce fotografické pozadí, tým profesionálních návrhářů a fotografické studio. Naše fotografické pozadí především platí pro děti, dospělé, narozeninové oslavy, svatby, jeviště a tak dále. Naši konstruktéři mohou navrhovat různé pozadí na základě potřebám každého klienta, Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Bude vám dát uspokojivou odpověď.
Všimněte si prosím : Většina velikostí pozadí je za 1 kus , POUZE ve velikosti, že jak šířka a výška přes 10 m/3 M bude spojované dohromady 2 nebo více částí. Vzhledem k ploše a osvětlení jsou různé, skutečné barvy možná mírně lišit. Když uděláte fotky(střelby), prosím, mějte vzdálenost na pozadí. Pokud jsou uzavřeny na to, že bude vypadat trochu pixelated. Podrobnosti O Produktu : Rysy : 1. Nově tisk s vysokou kvalitou chemických vláken inkjet fabric/vinyl hadříkem. 2. Pěkné barvy, vysoké rozlišení a silným artikulace. 3. Matný proces, non-oslnění, non-reflexní, perfektní efekt pro fotografování. 4. To může být použit na mnoha příležitostech, jako jsou vnitřní strany, firemní akce, školy, promoce, svatby, firemní práce, studijní setkání, nebo dekorace. Balení a Doprava : Všechny položky budou složené během přepravy jako válcované pozadí bude nad limit po mailu, tak, že se objeví vrásky. Prosím, nebojte se, záhyby, může být snadno odstraněna. Všechny objednávky budou zpracovány co NEJDŘÍVE, sledovací číslo bude přidáno v čase. Prosím, pochopit, že je to kupujícího na povinnost, pokud tam je žádné vlastní nebo dovozní daň. Vrácení zboží : Pokud nejste spokojeni, jako jste obdrželi zboží, prosím, vrátit do 14 dní na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás před vrátit. Návrat expediční poplatek se hradí kupující. Zpětná vazba : Naše cíle jsou vaše 100% spokojenost, vaše opakovat podnikání a vaši pozitivní zpětnou vazbu! Komunikace je účinnější než neutrální/negativní zpětnou vazbu a spor. Vážíme si vaše 5-Hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, a budeme dělat totéž na oplátku. Budeme problém vyřešit k vaší spokojenosti!

Parametry produktu

Velikost (mm):
Tenké Tkaniny, 60x40cm, Tenké Tkaniny, 90x60cm, Tenké Tkaniny, 120x80cm, Tenké Tkaniny, 150x100cm, Tenké Tkaniny, 180x120cm, Tenké Látky 220x150cm
Balíček:
Ano
Typ:
Sprej Maloval
Značka:
laeacco
Styl:
Scénický
Číslo Modelu:
NXB04009
Materiál:
Chemická Vlákna InkJet Tkaniny
Přizpůsobitelné:
Ano
Všimněte Si Prosím,:
Položka obsahuje pouze pozadí

Kupujícím se také líbí