.

.

Allenjoy Profesionální fotografie, 3D pozadí bílé dřevěné zdi novorozence vinyl tkaniny 8x8 10x20 módní zajímavé

Allenjoy Profesionální fotografie, 3D pozadí bílé dřevěné zdi novorozence vinyl tkaniny 8x8 10x20 módní zajímavé

Kč 277.80
Kč 192.00
Částka
V obchodě.


O naše značky Allenjoy Jsme profesionální fotografické pozadí výrobce,Máme vlastní fotografické studio a náš profesionální tým. Naše zázemí je primárně zaměřena na novorozence,děti, dospělé,svátky,narozeniny,svatby,atd. Naši konstruktéři mohou navrhovat různé prostředí podle potřeb každého zákazníka. Pokud potřebujete vlastní pozadí, prosím, neváhejte nás kontaktovat.
Upozornění : pozadí, držák není součástí dodávky. Polyesterové Silné,odolné,světlé barvy,Lepší kvalitu tisku .Může být použit vícekrát,vhodné pro profesionální fotografy a fotografické ateliéry. To je ideální volbou pro fotografy. Tenký Vinyl Tenký (i trvanlivé),měkký,lehký,levnější a světla než polyester pozadí. Je vhodný pro jednorázové použití(např. narozeniny),rodinné fotografy nenechte tenké vinylové pozadí dotknout vody . když najdete stopy na pozadí,můžete použít mírně vlhký vlhký hadřík a otřete ji.> Poznámka : stejný obrázek v různých monitorů bude ukázat různé barevné efekty. Ve stejné době,protože naše pozadí materiál nebo obrazový inkoustu v různých dávkách,pozadí, při tisku bude mít velmi malý rozdíl. Takže pokud nemůžete přijmout,prosím kupte si s opatrností. Další služby,Prosím, kontaktujte nás 1.Přidat horní/spodní kapsy nebo otvoru 2.Válcované odesílání pozadí 3.Lze přizpůsobit tak, aby jakékoli velikosti 4.Pozadí lze přizpůsobit vzor,přidávat fotografie,měnit barvu/styl 5.Drop shipping 6.Zejména urychlené,Zpracované objednávky do 24-48 hodin a odeslány. Q : Jaký je rozdíl mezi tenkou vinyl a polyester? A : Tenký vinylový materiál : Není vodotěsné; Mohou být použity pouze pro vnitřní fotografie; Více pro jednorázové použití; Maximální bezešvou šířku 300cm; (další obchody : maximální může být řez 180cm,větší velikosti pozadí musíte být sestříhané; Polyester Materiál : Silnější; Maximální bezešvou šířku 300 cm; Lze prát a žehlit; skládací, snadno se přenáší; nízkou cenu, Lepší kvalitu! Může být použit jak pro vnitřní a venkovní fotografování, Může být používán a skladován po dlouhou dobu; Pro polyester pozadí,můžete prát, nebo žehlit, aby se odstranily záhyby,záhyby jsou snadno odstraněny. Q : Jak odstranit vrásky? Si můžete pověsit na pozadí nebo ji zabalte na tube snížit vrásky.
Pro tenké vinylové pozadí,můžete žehlit na zadní straně na pozadí s nízkou teplotou odstranit nebo snížit vrásky, ale prosím, ne žehlička na přední straně na pozadí, nebo nechat na pozadí, dotkněte se vody, protože to bude zničit pozadí.
Pro polyester pozadí,můžete prát, nebo žehlit, aby se odstranily záhyby,záhyby jsou snadno odstraněny.
Q : Jak mohu přizpůsobit pozadí na prodej? A : můžete odeslat uživatelské informace a rozměry na náš zákaznický servis prostřednictvím Konverzace nebo Pořadí Zpráv. Naši designeři vám navrhnou pro vás.Pokud jste spokojeni s designem, můžete přímo vybrat velikost, kterou chcete, a platit na produktové stránce . Budeme vyrábět finální design. Q : Jak mohu upravit pozadí není na prodej? A : můžete odeslat obrázky nebo nápady a velikost na náš zákaznický servis prostřednictvím Konverzace nebo Pořadí Zpráv , a naši designéři se bude snažit navrhnout podobné pozadí pro vás. Pokud jste spokojeni s designem ,zákaznický servis vytvoří zvláštní odkaz pro vás,můžete si koupit v odkazu. Q : mám soubory mohou být vytištěny přímo, jak poslat k vám? A : Prosím, řekněte nám velikost, kterou chcete. Soubor můžete poslat na náš email : amy(at ) globalego.kn formátu souboru je nejlepší : psd / ai / jpg. Pixel obrazu je nejlepší více než 3000px * 3000px, nebo rozlišení alespoň 300dpi ,jinak se tisk nebude rozmazaný. Q : Jak dlouho bude trvat, než poslat pozadí(s) chcete mě? A : potřebujeme 2-4 pracovní dny vyrábět poté, co si objednáte.Obvykle to trvá 12-20 pracovních dnů na Spojené Státy; 15-30 pracovních dnů do Evropy, Asie, Oceánie; 25-60 pracovních dnů do Afriky, Jižní Ameriky. Pokud jste touží Dostat balíček, prosím, kontaktujte nás, aby si vybrat rychlé dodání.

Parametry produktu

Velikost (mm):
Číslo Modelu:
Allenjoy
Styl:
Scénický
Typ:
Sprej Maloval
Balíček:
Ano
Značka:
Allenjoy
Materiál:
tenký vinyl
Velikost:
customized to any size
vlastní:
Zdarma design, přidat text nebo designu
platí:
fotografie Foto studio,party, oslavy
Materiál:
Výchozí tenký vinyl
feature1:
Šití přes 180cm
feature2:
Nemyjte
Feature3:
Snížení pomačkání tím, žehlicí
Způsob, Jak Tisknout :
Digitální Tištěné ručně malované pozadí
Charakter:
Novorozené dítě dospělé
Kontaktujte nás:
Allen#globalego.kn

Kupujícím se také líbí