.

.

Květinový Trávník Vinyl Látkové Fotografické Pozadí Pro Svatební Blue Sky Nové Tkaniny, Flanel Kulis pro Děti photo studio S209

Květinový Trávník Vinyl Látkové Fotografické Pozadí Pro Svatební Blue Sky Nové Tkaniny, Flanel Kulis pro Děti photo

Kč 200.00
Kč 170.00
Částka
V obchodě.


Teplé Tip : doprava Zdarma je nejvíce nákladově-efektivní express,ale trochu dlouhý čas pro přepravu,Pokud si mysli o tom,prosím, opatrní, výběru nebo nás kontaktujte konzultovat zasílaných express. Platí pro živé vysílání,reklamní fotografie,on-line obchod,Divadlo,Jeviště prokázáno , Sleva : Přidat obchod do oblíbeného obchodu,screenshot, dejte nám 5% slevu.Sdílejte naší prodejně na Facebook nebo Vk, screenshot, dejte nám 5%
Materiál : Polyester(Flanelové) Látky
Polyester je hustý, neprůhledný ,lze prát,bez švu,nebude slábnout
Silné,odolné,světlé barvy,žádný šev.Může být použit vícekrát,vhodné pro Profesionální Fotografy a Fotografické Ateliéry. To je preferovanou volbou pro fotografy.
To lze složit pro snadné přenášení na místo.
V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky.
Jak odstranit vrásky, můžete umýt nebo zavěsit nebo železa backface, aby se odstranily záhyby, záhyby jsou snadno odstraněny.
Maximální bezešvou šířku 300 cm
Typ : přenos Tepla tisk
Materiál : Nylon Oxford Tkaniny
Velikost balení : 25 cm x 35 cm x 6 cm (9.84 in x 13.78 in x 2.36 in)
Materiál Hmotnost : 150 G/M.
Oni jsou ziskové, aby se na místo
Pokud pozadí rýhy nebo vrásky,položit nebo pověsit byt po dobu 24-48 hodin,žehlička na zadní straně produktu,umyjte jim ruce,pak to bude být hladké znovu.
Typ : přenos Tepla tisk
Materiál : Tenký vinyl hadříkem
typ : digitální tisk
Vlastnosti : Lehký savý , Non-reflexní , bez kapsy ,počítače-vytisknout pro realismus.
Pro : svatba, dospělý, novorozenec,těhotenství,děti, dovolenou stranou, komerční práce, inzerát displej atd.
Referenční obrázek : pozadí se používá k simulaci skutečné scenérie
Materiál Hmotnost : 120 GSM.
Skutečné Pozadí :
Skutečné Natáčení :
Druh Poznámka :
O tvar a styl;Budeme vyrábět pozadí s výchozí tvar a styl,podle obrázku tvar s na úrovni a svislé.Pokud žádné speciální požadavky v pořadí a pořadí.Pokud jste zmateni o tom,prosím, kontaktujte nás. Vlastní podlaha a stěny velikost : Pokud chcete, aby vlastní tvar stěny a podlahy pod případě určité velikosti,prosím, zanechte připomenout, poznámka v objednávce.Pokud žádné zvláštní požadavky, budeme vyrábět kulisy podle obrázku nebo výchozí styl. Barevný Nesoulad : Rozdíly v barvě, možná způsobené tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Pokud nemůžete přijmout přítomnost nepatrný barevný rozdíl, prosím, zvažte nákup. Vaše objednávka celkové neobsahují žádné celní poplatky nebo daně.Tyto poplatky jsou v odpovědnosti zákazníka a nejsou zahrnuty ve vaší faktuře ro doprava celkem. Pořadí nezahrnují pozadí, držák,Pokud budete potřebovat pozadí, stát,prosím, kontaktujte nás.
Na míru : Máme také 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft pozadí pro tuto položku, Pokud máte konkrétní velikosti potřebuje,některý z našich pozadí lze objednat ve vlastní velikosti. Prosím, kontaktujte nás. Také můžeme tisknout jakýkoli high-res obrázek, který se vám nabídka. • Skutečné velikosti s min. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, psd, ai, eps, hospoda) soubor je přijatelné • Logo velikost - min. 6" vysoký (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, psd, ai, eps, hospoda) soubor je přijatelné • Banner velikosti spadá mezi velikostí - aby další velikosti ve stopách(po tisku, jsme se snížit své vlastní velikosti) slibujeme, že nabízí nejvíce cenově dostupné a konkurenceschopné ceny, nejmódnější, nejvyšší kvality kulis s NEJRYCHLEJŠÍ časy obrátky na trhu!
Hot Prodej :

Parametry produktu

Velikost (mm):
100x125cm Vinyl, 150x150cm Vinyl, 150x220cm Vinyl, 200x300cm Vinyl, 300x300cm Vinyl, 150x150cm Oxford, 150x220cm Oxford, 200x300cm Oxford, 300x300cm Oxford, 150x150cm Flanel, 150x220cm Flanel, 200x300cm Flanel, 300x300cm Flanel, Přizpůsobit Jiné Velikosti
Balíček:
Ano
Typ:
Sprej Maloval
Číslo Modelu:
S-209
Značka:
MEHOFOTO
Materiál:
Flanel
Styl:
Scénický
použití pro:
Photo Studio
Téma:
květinové pozadí
Styl:
Děti, pozadí,těhotenství pozadí
platí:
Svatební Pozadí, Novorozence pozadí
klíčové slovo:
Fotografické pozadí backdroud
vlastní:
fotoaparát velikost snímku přidat kapse
Materiál Vinyl:
lze žehlittenký Opětovné použití
Velikost:
Maximum width 300cm(10ft)seamlessno splicing
Oxford:
Digitální Tištěné.ručně malované pozadí
Nový Materiál Flanel:
Husté než oxford,neprůhledný,lze prát,hladké

Kupujícím se také líbí