.

.

6 pin dual 8 (6+2) pin Napájecí Kabely Pro Grafiky, Video Adaptér pro Karty 100pcs/lot, cca 50 cm + 20cm

6 pin dual 8 (6+2) pin Napájecí Kabely Pro Grafiky, Video Adaptér pro Karty 100pcs/lot, cca 50 cm + 20cm

Kč 4560.00
Částka
V obchodě.


Nákup Poznámky
(Prosím, přečtěte si to pečlivě před cílem. Jednou si místo pořadí, to znamená, že budete souhlasit s naší prodejně pravidla.)
1. MLLSE je naše společnost značky. Podle čínských vývozních požadavků, všechny položky, které jsme poslali bude pokryta MLLSE štítku.
2. Přepravní podmínky je FOB Shenzhen, nebudeme nést žádnou cla způsobené cílové země. Ale můžeme váš požadavek napsat nízkou cenu jako prohlásit, Celní hodnotu.
3. Parametry produktu možná není správné, prosím, používat oficiální internetové stránky dat jako standard nebo se poraďte zákaznický servis.
4 . Položky se POUŽÍVÁ (nebo Rekonstrukce), neměří to podle nové normy. Tam může být škrábance na povrchu výrobku, ale to nemá vliv na vaše použití. Budeme se snažit v našich silách, aby vám nejlepší.
5. My se balení zásilky silně (ne originál balení, které nemůže trpěl dlouhou cestu doprava).
6. Odhadovaný Čas Příjezdu je pouze pro váš odkaz, prosím, viz doba dodání na Ali Express.
7. Prosím, zkontrolujte, zda balíček před vámi podepsat. Prosím odmítnout podepsat, pokud nejste spokojeni s položkou (např. značka, vzhled, poškození a tak dále). Jakmile se přihlásíte na pozemku, který znamená, že souhlasíte na položku stav (budeme poskytovat záruky, pokud funkce problém). Pokud zjistíte poškození po obdržení zboží, prosím, poskytnout kompletní důkaz o poškození vydané rozbalený video a logistické společnosti. Pokud nemůžete poskytnout důkaz o poškození, nebudete moci získat náhradu škody.
8. Bez našeho svolení, prosím, ne přestavět, nebo nerozebírejte výrobek. Jakmile si opravit nebo rozebrat, nebo záruční štítek je poškozen, nebudeme poskytovat žádné záruky nebo vrácení peněz.
9. Z nějakého důvodu, pokud chcete plnou náhradu, musíte poslat jej zpět k nám. My nepřijímáme žádné důvodem pro bezpodmínečnou plnou náhradu.

Parametry produktu

Délka kabelu:
O 50cm
Značka:
MLLSE
Typ:
Kabel Adaptéru
Balíček:
No

Kupujícím se také líbí