.

.

2G RAM Android 7.1 Auto GPS Navigační Systém, DVD Přehrávač, Auto Rádio Audio, Video, Stereo, Média Pro Audi A4 Podpora DVB-T OBD2 DAB+

2G RAM Android 7.1 Auto GPS Navigační Systém, DVD Přehrávač, Auto Rádio Audio, Video, Stereo, Média Pro Audi A4 Podpora

Kč 5960.00
Částka
V obchodě.


Použitelné Auto a Rok :
Auto dvd gps pro Audi A4(2002-2008.9)
(7-palcový Displej)
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, cla a daně pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům
2 G RAM Android 7.1 Auto GPS Navigační Systém, DVD Přehrávač, Auto Rádio Audio, Video, Stereo, Média Pro Audi A4 Podpora DVB-T OBD2 DAB+

Parametry produktu

OSD Jazyk:
Speciální Funkce:
Podpora Ovládání na Volantu,Podpora 4G Sítě,Wi-fi Funkce,Vestavěný Reproduktor/Mikrofon,Podpora 3G Sítě,Podpora Can-Bus
Ven Moc:
4X45W
Digitální Média Formátu:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM,Mp4,Video CD
Speciální Funkce:
Nabíječka,TV,Mobilní Telefon,MP3 Přehrávače,CD Přehrávače,FM Vysílače,Vestavěný GPS,Radio Tuner,Bluetooth,Dotykový Displej
Din:
Double Din
Typ Materiálu:
Plastové A Kovové
RAM:
2G
Značka:
Astrowind
Velikost Displeje:
7
A4-Rok:
2008,2004,2006,2005,2003,2002,2007
TF/Micro SD Slot:
2
Velikost Položky:
42X26X35CM
Hmotnost Položky:
5kg
Max Externí Paměť:
64g
Operační Systém:
Android
Název Modelu:
GS-9102N
ROM:
16g
Usnesení:
1024x600
Pro Vozidla Značky/Modelu:
Audi
Napětí:
12V
Audi Model:
A4
Rozhraní:
AV in/out, USB
AV In/Out:
Podpora
Operační Systém:
android 7.1.1 systém
Umístění:
In-Dash

Kupujícím se také líbí