.

.

Přírodní shell korálek kost tvar shell korálky DIY příslušenství, výrobci místo přímého prodeje

Přírodní shell korálek kost tvar shell korálky DIY příslušenství, výrobci místo přímého prodeje

Kč 104.00
Částka
V obchodě.


M : 9x4mm hmotnost : 12g
Vítejte Topbeads.kn Naše řádky volné korálky a velkoobchod šperky jsou vysoce ceněné našimi zákazníky. Nabízíme vynikající služby zákazníkům a kvalitu, která je zatím překonán žádným on-line společností v Číně. Vítáme dotazy a usilovat o to, aby zdroj produktů, které nejsou uvedeny na našich stránkách. Naše Společnost Cíle, Zákaznický servis zůstává naší hlavní prioritou. Kvalitní zboží za výhodné ceny. Neustálé poskytování nové a inovativní návrhy. Péče o zákazníky prostřednictvím rozvoje zaměstnanců, budování týmu a průběžné školení. Společnost Slogan :
Kvalitní služby, konkurenční ceny a účelné dodání.
Webové stránky informace
Na Topbeads.cn najdete pouze nejvyšší kvalitu velkoobchod korálky, řemesel a šperky. Náš tým péče o zákazníky, může poskytnout pomoc a poradenství při výběru stávající produkty nebo návrh, konstrukce a výroba nové položky. Máme rozsáhlou mezinárodní zákaznické základny a těšíme se na pomoci vám dále. Jsme hrdi na naše rychlé a zdvořilé služby. Jakmile se zaregistrujete na našich webových stránkách, můžete jednoduše přidat položky do vašeho nákupního košíku. Vítáme platby prostřednictvím Western Union, Bankovní Převod. On-line sledování zásilky, je k dispozici pro váš klid. Všechny objednávky umístěné po telefonu nebo on-line, jsou bezpečné a osobní informace jsou důvěrné.
Kvalitu, Design a Hodnotu
Jako přední dodavatel velkoobchodní šperky, v Číně, nabízíme našim klientům vynikající služby zákazníkům a výrazně snížené ceny. Získávání a výroby našich vlastních produktů nám umožňuje poskytovat vysoce konkurenční ceny pro naše klienty. Jsme hrdi na to, jen skladování zboží nejvyšší kvality.
Naše Služby
Udržujeme profesionální, ale i přátelské vztahy s každým z našich zákazníků. Vážíme si a podporovat návrhy ze současných a budoucích klientů. Jsme hrdi na naše rychlé a zdvořilé služby. On-line sledování zásilky, je k dispozici pro váš klid.
Návrat politiky :
Provozujeme "ne slovíčkaření" záruku, což znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni se svým nákupem, jednoduše vrátit k nám ve svém původním stavu do 30 dnů ode dne doručení. Budeme vydávat plnou náhradu za zaplacenou cenu za položku.
V případě, že návrat je v důsledku chyby, které jsme učinili my vám rádi vrátíme poplatky za doručení.
Platba :
Můžeme přijmout západní unie ,Bankovní převod, atd. Podrobnější informace, kontaktujte nás na topbeads.cn -, jak zaplatit.
Doprava :
Máme loď přímo do míst po celém světě, od Číny. Čína využívá metrické hmotnost. Pro začátečníky, 1000 gramů se rovná 1 kilo, což je o 2,2 liber. Jsme bubble-wrap blázen.Váš poklad, dorazí na vzduchovém polštáři. Více než sedm možnosti dopravy jsou k dispozici, a se liší v nákladů a času dodání.Cena se liší podle země, kde k dispozici.Skutečné náklady budou přidány, když vaše objednávka zpracována . Dodávat v závislosti na určení , který způsob dopravy si vyberete a jak dlouho to trvá, aby se jasné, celní.

Parametry produktu

Typ Položky:
šperky zjištění
Položka Výška:
0.9cm
Šířka Položky:
0.4cm
Položka Průměr:
0.4cm
Položka Délka:
0.9cm
Hmotnost Položky:
12g
Číslo Modelu:
9x4mm
Vlastnosti Produktu:
pět-špičaté hvězdy
Šperky Zjištění Typu:
Korálek
Materiál:
Ulita

Kupujícím se také líbí