.

.

NOVÉ Příjezdu Filipínské Boracay Magnety na Lednici 3D Pryskyřice Ručně malované Banán Cestovní Ruch Suvenýry

NOVÉ Příjezdu Filipínské Boracay Magnety na Lednici 3D Pryskyřice Ručně malované Banán Cestovní Ruch Suvenýry

Kč 76.20
Kč 61.00
Částka
V obchodě.

NOVÉ Příjezdu Filipínské Boracay Magnety na Lednici 3 D Pryskyřice Ručně malované Banán Cestovní Ruch Suvenýry
Vítejte v našem obchodě a doufám, že se vám šťastný nakupování!
Pre-prodej instrukce
(1) O Velikosti
Měříme velikost všech našich výrobků ručně, takže tam bude asi -5 mm 5 mm odchylka.
(2) O Barva
Barva zboží je ovlivněna příliš mnoho důvodů, nikdo nemůže zcela vyhnout barevný rozdíl, takže pokud produkt, který jste obdrželi, je trochu odlišná od barvy na obrázku zobrazeny na webových stránkách, doufám, že můžete pochopit. Ale pokud máte velmi přísné požadavky na barvu, prosím, pečlivě zvážit, než udělat objednávku.
(3) O Balíčku
Všechny obaly obrázky na webových stránkách je pouze orientační, nemůžeme slíbit, že obalový design je vždy stejný, pokud se to změní, budeme se snažit v našich silách změnit balení obrázky na poprvé. Po-prodejní Služby
(1) Když obdržíte balíček, prosím, otevřete ji a podívejte se před podpisem. Pokud tam je nějaké fyzické poškození, prosím, dostat se "Poškození Důkaz" od doručení společnosti, jinak budete muset zaplatit za všechny škody a ušlého.
(2) Pokud jste našli nějaké problémy s našimi položek, prosím, neváhejte kontaktovat s náš zákaznický servis týmů do 7 dnů po obdržení zásilky.
(3) Všechny vrátit zboží nesmí být použité nebo vykazovat žádné známky úmyslného poškození, a měly by být v jejich původním balení. Zpětná vazba
(1) Vážení zákazníci, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.
(2) Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás nejprve, jednoduše odchodu negativní nebo neutrální názor nemůže vyřešit problém, budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a budete spokojeni.

Parametry produktu

Značka:
BABELEMI
Vzor:
Scénický
Magnetická Nálepka Styl:
Tvar
Nálepka Typ:
Magnetická Nálepka
Věk:
> 3 roky starý
Velikost Listu:
Střední
Číslo Modelu:
FM-1760
Specifikace:
Single-piece Package
Typ:
Magnety Na Lednici

Kupujícím se také líbí