.

.

AULEEZE Klasické 0.31 cttw Kulatý Řez Přírodní Diamant Svatební Zásnubní Prsten Kapely, 18K Žluté Zlato Bílé Jemné Šperky Pro Ženy

AULEEZE Klasické 0.31 cttw Kulatý Řez Přírodní Diamant Svatební Zásnubní Prsten Kapely, 18K Žluté Zlato Bílé Jemné

Kč 12700.00
Částka
V obchodě.

"Zprostředkovatel", což nám umožňuje předat úspory přímo na vás. Protože je unikátní, které prostě patří k sobě, to bylo velmi těžké, aby našli nějaké lidi, aby milovat tyto šperky kteří stejně jako vy, tak jsme odmítli vrátit tyto přizpůsobené šperky.
Diamond Jasnost :
Žádné dva diamanty jsou podobní.
Diamond Barva :
Diamond barva vyhodnocení nejvíce gem-kvalitní diamanty je na základě absence barvy.
Diamond Carat Hmotnost :
Diamond carat hmotnost je měření, kolik diamant váží.
Každý diamant je zázrak místo a čas a šanci.
NA AULEEZE 1 VÝHODU. Dnes, 4c Kvality Diamantu je univerzální metoda pro hodnocení kvality diamond, kdekoli na světě. Jsme přesvědčeni, že nejlepší věci jsou stále vyráběny ručně.
Diamantový certifikát, také volal diamond třídění zpráva, diamond dokumentace, nebo diamant kvality dokumentu, je zpráva, kterou vytvořil tým gemologists. A ze všech diamantových 4c, to je nejvíce komplexní a technicky obtížné analyzovat. Moissanite záruka nejlepší ceny : Naše moissanite ceny obvykle 20 až 30% nižší než naši konkurenti, budete dostávat ty nejlepší a nejnižší ceny. Barva stupeň D je nejvyšší možná, zatímco Z je nejnižší.
AULEEZE pouze prodat diamant barvy H nebo vyšší hodnocení.
Přizpůsobit Instrukce, že Máme vyspělý systém přizpůsobit šperky, aby se vám může perfektní šperky, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení design, který máte rádi, prsten velikost, kov a kámen typ. Ale tohle a nemají vliv diamant je krása žádným zjevným způsobem. Pamatujte si, že karátová váha a drahokam velikost nejsou vždy rovnocenné v tom, že drahokam velikost je také funkce, kameny, proporce, stejně jako hmotnost. V AULEEZE, naším posláním je prostřednictvím odborné poradenství a školení, aby vám poskytl nejlepší kvalitu volné diamanty a nejcennější šperky, vyjasnit své pochybnosti, neváhejte jít koupit. Pokud jste spokojeni s předměty, prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, která zpětnou vazbu v co nejvíce detailů, jak je to možné(s obrázkem).
Pozor : kvůli natáčení nebo displeje a dalších důvodů, jako nastal s obrázkem barva materiál není stejný jako mírně, prosím, vzít fyzický design a barva musí převažovat. A, všechny přizpůsobené šperky nejsou akceptovány přiznání a náhrady, pokud tam jsou nějaké problém s kvalitou s nimi. Potřebujete jen 1 minutu, je to skvělý způsob, jak pomáhat ostatním, aby nákupy, jako je ta vaše! Prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu,budeme určitě pro vás tyto problémy řešit, aby zajistili, že vaše spokojenost. Prosím třeba poznamenat, že všechny vrátit zboží musí držet je stále v pořádku a v bezpečí. Diamant je vyhodnocovány, měřeny a kontrolovány pomocí vyškolených oči, klenotnickou lupou, mikroskopem, a dalších průmyslových nástrojů. Díky za pochopení.
AULEEZE Šperky : Jsme profesionální šperky výrobce, který má 21 let zkušeností v oblasti výroby šperků.
Proč Požádat o Certifikát Výrobku?
Domy mají skutky. Naše šperky je vytvořený s vynikající materiály a kontrolovány proti výjimečných standardů kvality. Odborné poradenství : Pokud máte otázku nebo požádat o pomoc, naši non-pověřil Diamond a Šperky Konzultanti mohou poskytnout individuální poradenství bez požadavku. To má smysl pouze, že máte podobné dokumentace pro něco tak vzácného, jako je váš diamant koupit.Každý šperky, začít, aby člověk dělal zručný řemeslník poté, co si objednáte, g šperky budou v závislosti na karátová váha, velikost prstenu a jiný styl, to vše s cílem zvítězit. Stojíme za tento standard s naší moissanite cena záručního programu. Vozidla mají tituly a registraci. Naše kvalita je definována tisíc detaily a trvale překračuje očekávání našich zákazníků. Od počátečního návrhu až po konečné zpracování, AULEEZE stojí za každý předmět. Jsme se udělat to nejlepší pro kontrolu rizik, jak se dostat daně, ale nejsme 100% jisti, aby se zabránilo daně. Řez nad všechny ostatní dělá diamant brilantní a jiskru. Diamant je nejvíce charakteristické rysy jsou jeho inkluze, značky, které jsou často neviditelné pouhým okem.
Diamond Cut :
Většina diamond odborníci se shodují, že řez je nejdůležitější z 4 Cs. Zpětná vazba Váš zážitek z nakupování je pro nás důležité. Líbilo se vaše riziko-free shopping travel : můžete žádal náhrady do 7 dnů, když to začíná ode dne, kdy jste jej obdrželi. Mnoho z těchto barevné rozdíly jsou tak jemné, že jsou neviditelné pro netrénované oko; nicméně, tyto rozdíly, aby velmi velký rozdíl v diamant kvality a ceny. Diamond D-to-Z color-klasifikační stupnice je průmysl je nejvíce široce přijímaný systém třídění. Jako sněhové vločky, žádné dvě jsou přesně stejné. Překročení kvalitu očekávání : Máme přes 10000 certifikované šperk, vynikající materiály, a kvalifikované řemeslné zpracování. Jsme si jisti, že nebudete najít více nákladově efektivní diamant nebo šperk. To je vždy trvat na tom.

Parametry produktu

Velikost Prstenu:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12
Typ Položky:
Kroužky
Jemné nebo Móda:
V pořádku
White Diamond Barva:
H
Diamantový tvar:
Kulatý Tvar
Nastavení Typu:
Pave Nastavení
Pohlaví:
Ženy
Značka:
AULEEZE
Kovové Razítko:
18k
Styl:
Klasické
Boční Kámen:
Nic
Hlavní Kámen:
diamond
Tvarvzor:
Kolo
Číslo Modelu:
DR073
Příležitosti:
Výročí
Kroužky Typ:
Snubní Prsteny
Diamond Carat Hmotnost:
0.31 cttw
CertificateType:
GDTC
Čistota Diamantu:
SI1
Diamond Cut:
Velmi dobrý
Kovy Typ:
Multi-tone Gold
prsten hmotnost:
o 4,2 g
Prsten pohledová Šířka:
o 5.5 mm

Kupujícím se také líbí