.

.

1M 5Pins 5-Pin RGBW Rozšíření Drát Konektor Kabelu Kabel Samice Končí Bílé Barvy pro 5050 RGBW RGBWW LED Strip Světlo

1M 5Pins 5-Pin RGBW Rozšíření Drát Konektor Kabelu Kabel Samice Končí Bílé Barvy pro 5050 RGBW RGBWW LED Strip Světlo

Kč 59.80
Kč 51.00
Částka
V obchodě.


Popis : 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. Snadné použití, nepájené, bez svařování. Více ochranné a více inteligentní s bílou plastovou kůži. Velká položka pro připojení RGBW 5050 LED Light Strip. délka : 1m Použití : Propojení dvou 5050 RGBW led pásků Důležité Upozornění :
1. China Post Obyčejné Malé Paket Plus je velmi hospodářství, způsob dopravy, to by mohlo být sledována pouze tehdy, když je položka je ještě v Číně, což znamená, že to nemůže být sledovány po ukazuje dosáhne cílové letiště. Pokud potřebujete sledovat dodávky v plném rozsahu, můžete si vybrat Aliexpress standardní poštovné.
2. Jakmile jste si vybrat, aby loď přes China Post Obyčejné Malé Paket Plus, náš slib dodací lhůta je 90 dnů, pokud žádný příjem, my vám vrátíme. Nepřijímáme žádné sporu říká, že sledovací číslo je neplatné, nebo položka není přijetí reklamace do 60 dnů po odeslání zásilky je vyroben. Pls zvážit tento bod, než budete přihazovat, díky. Balíček Zahrnuje : 1 x 1m prodlužovací kabel 5 Pin konektor
Budeme se určit poštovné kurýrem za každý výpis, většinou jsme loď leteckou poštou. Delievery čas, pls viz výše uvedené tabulky : **Pls na vědomí, že delievery čas se může lišit. Zejména během dopravní špičky. Doprava do některých zemí je rychlejší, zatímco na některých dalších zemích může trvat delší dobu, aby se dospělo kvůli přísné celní odbavení. Pokud nechcete přijímat objednávky na čas, pls kontaktujte nás první, a nechte nás pomoci vám k tomu vyšetřování. Vaše pochopení a spolupráci je vysoce ceněn. Poznámky : 1. Dovozní cla, daní a/nebo místní poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní přepravní poplatky. Všechny tyto poplatky musí být na kupce účet. 2. Pls, poraďte se se svým celní úřad určit, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem. Ceny v našem internetovém obchodě nezahrnují žádné daně, cla nebo jiné poplatky, kupující by měl znát své dovozní předpisy. 3. Nejsme zodpovědní za jakékoli zpoždění nebo položku, chybějících během delievery inlcuding, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, vyšší majure atd. 4. Pokud vaše zakoupené položky jsou k nám vrátil kvůli cílových zemí celní nebo poštovní úřad, budeme znovu odeslat, ale kupující muset zaplatit přepravní náklady vzniklé. 5. Jsme obvykle označit položku jako DÁREK, deklarovaná hodnota obvykle méně než USD$30 na nákladním listu, aby se snížit nebo zrušit vaše dovozní daň. Pokud máte nějaké konkrétní požadavky v celním prohlášení, pls, informujte nás při objednávce.

Parametry produktu

Číslo Modelu:
NA
Značka:
veromount

Kupujícím se také líbí